interword

interwordös akarok lenni

Junior marketing assistant

Ha
  • érdekel, és tisztában vagy az aktuális online marketing és közösségi média trendekkel,
  • szövegírói vénával is rendelkezel - legyen szó akár Facebook-posztról vagy blogról,
  • nem ijedsz meg a váratlan nehézségektől - melyekre mi inkább kihívásként tekintünk,
  • jól kommunikálsz,
  • megállod a helyed az adminisztráció és az asszisztencia területén is,

Gyere, mutatkozz be nekünk!
A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen szempont a kreativitás, önállóság, precizitás, lelkesség és csapatszellem!
Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el önéletrajzod az email@interword.hu címre!
A fiatalos környezet és a korszerű munkaeszközök mellett, fejlődésedet egy összetartó, segítőkész csapat biztosítja!

Webfejlesztő

Ha
  • magabiztos PHP, HTML5, CSS3, Javascript, jQuery ismerettel rendelkezel,
  • nem ijedsz meg a MariaDB adatbázistól,
  • rendelkezel Photoshop alapismeretekkel,
  • készítettél már #responsive honlapot,
  • tudod mi az a SEO,
  • nem veszel el a közösségi média világában,
  • érdeklődsz az új technológiák iránt, szívesen olvasol szakmai cikkeket, tanulmányokat - akár angolul is,
  • különösen nagy figyelmet szentelsz a határidőknek,
  • nem ijedsz meg a váratlan nehézségektől

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen szempont a szakmai igényesség, az önállóság, a megbízhatóság, a precizitás, és a lelkesség!

Online marketing gyakornok

Téged várunk, ha:
  • Folyamatban lévő, felsőfokú gazdasági tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton.
  • Érdeklődsz a marketing / online marketing / közösségi média (pl.: Facebook, Instagram) iránt, és szeretnél munkatapasztalatot szerezni, illetve belelátni egy vállalkozás működésébe.
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel).
  • Szövegírói vénával is rendelkezel, a helyesírásod hibátlan.
  • Kreatív, megbízható és rendkívül precíz vagy.
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Social media menedzserek munkájának segítése.
  • Social media felületek (Facebook, Instagram) kezelése - posztolás, kommunikációs tervek készítése.
  • Kreatív koncepciók kidolgozása.
  • Kutatások készítése.
  • Statisztikák készítése, riportolás.
  • Adminisztratív feladatok.
  • Sales munkatársak munkájának segítése.
Előnyt jelent:
  • Kezeltél már Facebook és / vagy Instagram oldalt.
  • Ismersz képszerkesztő programokat.
  • Használtál már Facebook és / vagy Google Ads hirdetéseket.

Nem vagy jártas valamelyikben? Nincs még tapasztalatod, de érdekel és szeretnéd megtanulni?
Jelentkezz bátran, mert nem senior szakértőt keresünk, hanem olyan lelkes segítséget, aki nyitott, proaktív és szívesen tanul.

Amit ajánlunk:
  • Érdekes, változatos szakmai tapasztalat marketing területen.
  • Online rendszerek professzionális szintű megismertetése.
  • Szakmai fejlődést.
  • Visszaigazolást a felsőoktatási intézmény felé.
  • Értékes szakmai referenciát.
  • Szupertrendi iroda / munkakörnyezet.
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú karrierlehetőség.
Miket kérünk Tőled?
  • Logikus, felelősségteljes gondolkodás.
  • Nyitottság az új módszerekre.
  • Pontosságot és precizitást.
  • Motivációt az említett területeknek a megismerésére.
  • Kiváló kommunikációs készséget írásban, magabiztosságot és megbízhatóságot.
  • Képesség önálló- és csapatmunkára.
  • Nappali tagozatos jogviszony.

Munkavégzés ideje: min. 6 hónap (minimum heti 16-20 órában)
Kezdés ideje: ASAP
Munkavégzés helye: Veszprém
Fényképes önéletrajzodat az email@interword.hu címre várjuk.
Adatkezelési tájékoztató